Lysvės klubas
Žalias laisvalaikis kartu
 

Dažniausiai užduodami klausimai


Kaip atvykti į šiltnamių miestelį?

Vietovės, kurioje įsikūręs šiltnamių miestelis, žemėlapį rasite šioje nuorodoje (spausti čia)

Rekomenduojamas maršrutas

Rekomenduojamas maršrutas

Savarankiškai atvykstantys vairuotojai gali vadovautis šiuo maršrutu: iš Vilniaus važiuoti Nemenčinės kryptimi, įvažiavus į Nemenčinę, pervažiuoti tiltą per Nerį ir pasukti į kairę (Bažnyčios g.), toliau važiuoti pagrindiniu keliu iki Y formos sankryžos, joje laikytis dešinės. Toliau važiuoti apie 11 km tiesiai (visą laiką pagrindiniu keliu), sukti į kairę už Minkelių ežero pagal kelio nuorodą "Minkeliai". Pasukus į žvyrkelį, važiuoti apie 1,5 km, laikantis kairės. Privažiavus ženklą "Jaučiavariai" už poros šimtų metrų pasieksite kelionės tikslą.

Neturintiems automobilio du kartus per savaitę sutartomis dienomis organizuojamas atvežimas (sutartame išvykimo taške keleivių lauks autobusiukas su vairuotoju). Nuvežimas į vietą ir parvežimas atgal vyks tą pačią dieną. Vežimo paslauga kainuoja papildomai, priklausomai nuo važiuojančiųjų skaičiaus.


Kas įeina į šiltnamio nuomos kainą?

Į mėnesinę nuomos kainą įskaičiuotas naudojimasis šiltnamiu, laistymui naudojamo vandens išlaidos, elektra bendro naudojimo pavėsinėje, šiltnamio remontas, sklypo vejos ir teritorijos priežiūra.


Ar galima nuomotis šiltnamį keliese?

Žinoma! Draugijoje visada smagiau dirbti darbus bei mėgautis poilsio akimirkomis, tad drąsiai kvieskitės į kompaniją draugę, bičiulį ar kaimyną - kuo daugiau subursime žalio laisvalaikio mėgėjų, tuo įvairesnė bus mūsų bendruomenė.


Kaip įrengtas šiltnamis?

Šiltnamio dydis yra 18 kv. m., jis pagamintas iš kokybiško ilgaamžio polikarbonato. Šiltnamio viduje paruoštas derlingas dirvožemis, įrengta prieiga prie laistymo sistemos, numatyta vieta darbo įrankiams susidėti. Jūsų patogumui šiltnamis gali būti rakinamas. Pageidaujantiems šalia šiltnamio galime paruošti papildomą plotą atviro grunto lysvėms.  


Kam skirtas namukas su pavėsine?

Vasarnamiu gali naudotis visi šiltnamius besinuomojantys daržininkai. Čia jų lauks didelis stalas, kėdės, galimybė išsivirti arbatos ar kavos, pasislėpti nuo lietaus ar vėjo, pabendrauti su klubo kolegomis. Jūsų patogumui pasirūpinsime virduliu, indais, geriamuoju vandeniu. Atsipūsti po darbų galėsite su knyga ar žurnalu rankoje iš namelyje įrengtos bibliotekėlės ar sužaisdami šachmatų partiją su bendraminčiais. Jei daržininkaudami susižeistumėte, vasarnamyje rasite vaistinėlę. Saugumo sumetimais namelis yra rakinamas ir prieinamas tik klubo nariams.


Ar reikia turėti savo įrankius?

Daržo priežiūrai galite naudoti savo įrankius (juos galite laikyti tam skirtoje vietoje šiltnamyje) arba galite išsinuomoti mūsų siūlomą rinkinį, kurį sudaro kastuvas, grėblys, kauptukas, sekatorius, kibiras, virvė parišimui, agroplėvelė uždengimui. Tokio rinkinio nuomos kaina 7 Eur/mėn. Išravėtoms žolėms dėti turėsite komposto dėžę.


Ar šiltnamių miestelyje yra higienos patogumai?

Sklype įrengtas bendro naudojimo bio-tualetas. Jame yra vanduo, muilas nusiplauti rankoms.


Ar galima atsivežti augintinius?

Galima, jei Jūsų augintinis gerai išauklėtas ir netrukdys kaimynams bei įsipareigosite nepalikti sklypo teritorijoje savo numylėtinių "dovanėlių". Neabejojame, kad Jums ir Jūsų augintiniams patiks pasivaikščiojimai gražiose, miškingose Jaučiavarių apylinkėse.